دوربين اسپيد دام هايک ويژن

يکي از مهمترين دوربين هايي که در سيستم تحت شبکه يا توربو اچ دي هايک ويژن وجود دارد ، دوربين متحرک يا اسپيد دام مي باشد . نصب دوربين گردان با نصب دوربين هاي معمولي کمي متفاوت است از اين سو براي نصب آن بايد ملاحظات متعددي را لحاظ نمود . در اين محتوا ، برخي از مهمترين مواردي را که بايد هنگام نصب دوربين متحرک هايک ويژن به آن توجه کنيم را براي شما توضيح مي دهيم .

 

برخي از مهمترين اصطلاحات مهم دوربين اسپيد دام هايک ويژن

  • امکان Preset چيست ؟

در هر دوربين اسپيد دام ، کاربر مي تواند بر روي هر نقطه ي دلخواهي تصوير دوربين را تنظيم کند ، اين تنظيم شامل حرکت افقي ، عمودي يا زوم بر روي هدف مي باشد . هر کدام از اين نقاط يک Preset ناميده مي شوند و کاربران مي توانند پس از تنظيم اين امکان بر روي دوربين به سادگي و پس از يک کليک به نقطه ي تعريف شده بروند . دوربين هاي اسپيد دام هايک امکان تعريف چند صد Preset  را دارند ( به عنوان مثال 300 عدد Preset مجزا

  • امکان Patrol چيست ؟

يک پاترول از پشت سر هم قرار دادن چند Preset ساخته مي شود . در دوربين هايک ويژن مي توان حداکثر از هر 32 عدد Preset يک پاترول ساخت . همچنين نهايتا هشت Patrol در هر دوربين متحرک هايک ويژن قابل تعريف مي باشد .

نکته : پيش از تعريف پاترول و فراخواني پي ريست ها ، مطمئن شويد که Preset  ها به درستي تعريف شده باشند.

  • امکان Pattern چيست ؟

يک Pattern از پشت سر هم قرار گرفتن حالت هاي مختلف دوربين گردان شامل حرکت در سطح افق ، حرکت در سطح عمودي ، زوم بر روي يک نقطه و … ساخته مي شود همچنين در دوربين هاي متحرک هايک ويژن مي توان حداکثر 4 عدد Pattern در دوربين تعريف نمود .

با توجه به مفاهيم مطرح شده بالا و ماموريت دوربين متحرک ، کاربر نصب دوربين مي تواند بر اساس نياز مشتريان و محل نصب دوربين از قابليت هاي Preset ، Pattern و يا Patrol استفاده کند .

براي استعلام   قيمت دوربين مداربسته  مي توانيد به وبسايت شرکت مهرتجارت مراجعه کنيد و از تخفيفهاي ويژه اين شرکت بهره مند شويد.

از دوربين اسپيد دام هايک ويژن در چه پروژه هايي استفاده مي شود ؟

دوربين speed dome يا دوربين گردان ، هميشه جزو اولويت هاي مشتريان بوده است ، اما هنگامي که صحبت از قيمت اين دوربين ها مي شود ، تقريبا همه اين مشتريان عطاي اين دوربين را به  لقاي آن مي بخشند . اما اگر قيمت دوربين متحرک نسبت به نوع ثابت آن ، انقدر گران تر است ، اصلا چرا بايد از اين نوع دوربين در پروژه ها استفاده شود ؟ در اين محتوا برخي از مهمترين کاربرد هاي دوربين اسپيد دام هايک ويژن را معرفي مي کنيم .

 

از دوربين اسپيد دام هايک ويژن (  hikvision  ) در چه پروژه هايي استفاده مي شود ؟


دوربين گردان هايک ويژن ، امکان چرخش در سطح افقي و عمودي را دارد و به علاوه مي تواند بر روي تصوير زوم کند ، لذا شعاع ديد بالايي را پوشش مي دهد و با توجه به محل و ارتفاع نصب مي تواند کاربري هاي متعددي داشته باشد .


همانطور که شايد بدانيد ، دوربين اسپيددام بيشتر جنبه نظارتي دارد و نمي توان به تنهايي از آن دوربين براي حفاظت از يک مکان استفاده کرد ، دليل اين موضوع هم جهت ديد دوربين است ، هنگامي که دوربين متحرک روي يک جهت زوم مي کند ، ساير جهات از ديد دوربين پنهان مي ماند و دقيقا به همين دليل نبايد از دوربين PTZ به تنهايي براي پوشش فضاهاي مهم استفاده کرد .

نصب دوربين مداربسته يکي از کارهاي تخصصي است که نياز به دقت فراوان دارد، براي  دريافت خدمات  نصب دوربين مداربسته  پيشنهاد ما اين است که با شرکت مهر تجارت تماس بگيريد.
بهترين راهکار استفاده از دوربين speed dome در پروژه هايي است که بيشتر نياز به نظارت وجود دارد و کاربر دوربين با زوم روي قسمت هاي دوربين ، اطلاعات مورد نظر را مشاهده مي کند اما در پروژه هايي که با هدف نظارت و تشخيص بيشتر انجام مي شود بهتر است از دوربين هاي اسپيد دام هايک ويژن بهمراه دوربين هاي ثابت ، جهت پوشش بخش هاي مختلف يک مکان مشخص استفاده کنيم .
هايک ويژن به عنوان توليد کننده برتر دوربين مدار بسته در دنيا ، همواره تلاش کرده تا بهترين دوربين هاي مدار بسته دنيا را توليد و به بازار عرضه کند ، از اين رو ده ها مدل دوربين اسپيددام تحت شبکه و HD را مي توان در بين توليدات اين کمپاني مطرح دنيا پيدا کرد ، براي انتخاب مناسب ترين مدل دوربين اسپيد دام ، مي توانيد از مشاوره رايگان کارشناسان شرکت توسعه داده هاي ارتباطي پرشيا سيستم استفاده کنيد . پرشيا سيستم نماينده رسمي محصولات هايک ويژن در ايران افتخار دارد تا سبد کامل محصولات  اين شرکت را در اختيار دارد.

 

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


آقای زنگ آهن کٓهیعٓصٓ ( دّرهای زهرا به جهان ) Edward مبلمان اداری Tonya IRANSYSTEM انجمن نجوم مرودشت Erin آموزش و یادگیری